Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Вас більше не тішить відображення у дзеркалі? Ви помітили, що обвисають брови, повіки, опустилися куточки очей, вигляд похмурий? Не варто впадати у відчай, вихід є – ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя.

Що таке ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя?

Ендоскопічна підтяжка обличчя – справжній прорив в естетичній медицині. Цей варіант підтяжки ще називають безшовною. Вона дає довгостроковий та чудовий результат.
Ендоскопічна підтяжка виконується через невеликі проколи. Їхній діаметр не перевищує кількох міліметрів. Замість традиційного висічення надмірної кількості тканин, пластичний хірург виконує складнішу маніпуляцію. Її мета – відшарування м’яких тканин, їхнє переміщення з подальшою фіксацією у вищій області. Під час процедури використовують ендоскопічні інструменти. Вони вводяться через невеликі проколи в волосистій частині голови.

Кому показана ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя?

Підтяжка верхньої третини обличчя стане ідеальним рішенням за наступних показань:

Ідеальний вік щодо ендоскопічної підтяжки верхньої третини обличчя – 40-50 років. Якщо до 40 років є перші ознаки старіння, можливе проведення операції і в більш ранньому віці.

У чому полягає підготовка до проведення підтяжки верхньої третини обличчя?

Перед тим, як призначити дату операції, я проводжу ретельний огляд пацієнта, оцінюю стан м’язів обличчя, шкіри, кісток черепа. На цьому етапі пацієнтові дуже важливо повідомити хірурга про супутні захворювання. Якщо немає жодних протипоказань, призначається дата операції.

Які особливості має проведення підтяжки верхньої третини обличчя?

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя починається з того, що пластичний хірург робить кілька розрізів у волосяній частині голови. Їхня довжина не перевищує 1,5 сантиметра. Саме через ці розрізи хірург вводить спеціальні інструменти та маленьку відеокамеру. Саме за її допомогою зображення транслюється на монітор.

Наступний етап – відшаровування шкіри на необхідному від кістки протягом. Забезпечення мінімальної крововтрати можливе у випадках, якщо відшаровування відбувається у шарі шкіри, що має найменшу кількість кровоносних судин.

Наступний етап – фіксування м’язів та шкіри за допомогою швів у новому положенні.

Надмірна кількість шкірного покриву не відсікається. Відбувається процес її рівномірного розподілу по всій площі. Таким чином, значно знижується ризик травмування нервових закінчень, судин та волосяних цибулин.
Ендоскопічна підтяжка брів та чола проводиться набагато швидше, ніж класичний варіант підтяжки верхньої третини обличчя. Вона може проводитися як самостійна операція або поєднуватись з отопластикою або блефаропластикою.

Фото результатів до та після ендоскопічної підтяжки брів та чола:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У яких випадках не проводиться підтяжка верхньої третини обличчя?

Абсолютними протипоказаннями до проведення підтяжки верхньої третини обличчя є:

У чому полягає період реабілітації після проведення підтяжки верхньої третини обличчя?

У стаціонарі клініки пацієнт перебуває першу добу після проведення підтяжки верхньої третини обличчя. Надалі процес реабілітації продовжується в домашніх умовах. Відразу після операції пацієнти можуть відчувати певний дискомфорт, набряклість, зниження чутливості.

Протягом тижня слід носити спеціальну компресійну пов’язку. Декоративну косметику можна наносити в наявності вже через 5 днів.
Остаточний результат Ви зможете оцінити вже за два місяці.

Період реабілітації пов’язаний із певними обмеженнями:
• Займатися спортом заборонено протягом 2 тижнів.
• Від відвідування сауни, лазні, солярію та пляжу слід утриматися протягом 1 місяця.

За умови дотримання всіх рекомендацій, отриманий результат від ендоскопічної підтяжки брів і чола зберігається протягом 10-15 років.

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя – інноваційна процедура. Вона є малоінвазивною, проводиться без великих розрізів та рубцювання тканин. Це суттєво скорочує період реабілітації.
Кінцевий результат операції, а також Ваша безпека та здоров’я залежать від досвіду пластичного хірурга та оснащення клініки. Я маю багаторічну практику, наукові досягнення та професійний досвід. 

Записуйтесь до мене на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя"

2500 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.