Абдомінопластика з транспозицією пупка

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Хто не мріє про плоский живіт, без лишнього жиру та з рельєфними м’язами? Більшість представниць прекрасної половини людства, безперечно, дадуть відповідь позитивно. Але, на жаль, отримати потрясаний результат не так легко. Далеко не завжди можна досягти бажаного ефекту за допомогою правильного харчування та тренувань. Особливо, якщо мова йде про велику кількість жиру та лишню шкіру в області живота.
У таких випадках єдиним правильним рішенням стане абдомінопластика.

Що таке абдомінопластика?

Абдомінопластика – це пластична операція, мета якої – корекція фігури. Під час хірургічного втручання видаляється зайвий жир та шкіра в ділянці живота. Також відбувається зшивання м’язів, рахунок чого зменшуються обсяги області живота. Завдяки вищезгаданим маніпуляціям можна значно зменшити обсяги даної зони, а також повернути пружність. Абдомінопластика може поєднуватися з ліпосакцією. Ця пластична операція може допомогти як жінкам, так і чоловікам. Ви повинні розуміти, що абдомінопластика – це не спосіб схуднення. До пластичної операції вдаються за наявності незначної надмірної ваги та «складок», які не можна усунути за допомогою правильного харчування та спорту.

Кому показана абдомінопластика?

Абдомінопластика проводиться за наявності таких показань:

Що включає в себе підготовка до хірургічного втручання?

Перед тим, як призначається дата операції, обов’язковим етапом є попередня консультація із пластичним хірургом. Щоб абдомінопластика пройшла успішно, я обговорюю з пацієнтом його побажання та пропоную ознайомитися з результатами 3-D комп’ютерного моделювання. Наступний етап – призначення необхідного обстеження.
Перед проведенням пластики живота пацієнт також проходить через консультації профільних фахівців, УЗД, здає низку аналізів. Лише за відсутності протипоказань призначається дата хірургічного втручання.

Перед операцією також слідує:
1. Припинити прийом медикаментів, що містять аспірин.
2. Відмовитись від куріння (як мінімум – за 10 днів).

Протягом доби перед хірургічною увагою дозволено лише вживання рідини.

Як проводиться абдомінопластика?

Абдомінопластика дозволяє видалити шкіру в ділянці між пупком та лобком. Після цього шкіра відокремлюється для повторного натягування по всій черевній порожнині. Шрам буде трохи вище лобкової кістки. Таким чином, він буде прихований за допомогою купальника чи спідньої білизни.

Тривалість операції: 1,5-3 години. Все залежить від поставленого завдання та об’єму хірургії.
Тривалість перебування у клініці після операції: 24-72 години.
Що ж до установки дренажної системи, вона має систематичний характер. У разі потреби вона видаляється перед виходом.

Абдомінопластика може поєднуватися з ліпосакцією. Ліпосакція дозволить зберегти лімфатичні судини та зменшити надмірну кількість черевного жиру.
Пластична хірургія лобка та ліпосакція необхідні у разі його опуклості. Якщо є зв’язані розриви або грижі, буде потрібна взаємодія з вузьким фахівцем.

Фото результатів до та після абдомінопластики:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У яких випадках абдомінопластика не проводиться?

Абдомінопластика не проводиться за наявності наступних протипоказань:

Крім того, абдомінопластика протипоказана у випадках, якщо жінка планує вагітність. Це з тим, що підтягнуті за допомогою операції вертикальні м’язи живота можуть розтягнутися знову.

Які особливості періоду реабілітації після операції з абдомінопластики?

Після виписки пацієнт продовжує реабілітацію у домашніх умовах. Ущільнення, болючість, набряклість у галузі хірургічного втручання – невід’ємна складова періоду реабілітації.
Набряклість повністю йде через 3-4 місяці. Протягом кількох місяців може спостерігатися зниження чутливості у сфері хірургічного впливу. На цьому етапі заборонено приймати занадто гарячу ванну або душ. Мінімум на півроку слід виключити вплив ультрафіолету. Від фізичної активності слід відмовитись терміном на 4-6 тижнів.
Також на Вас чекає:

Абдомінопластика – досить серйозне хірургічне втручання. Не всі спеціалізуються у виконанні досить складних маніпуляцій. У моїй практиці – не одна сотня успішних пластичних операцій в області живота.
Записуйтесь на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "Абдомінопластика"

4000 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.