Ліпосакція та апаратна підтяжка BodyTite живота

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Розвиток сучасної естетичної медицини дозволяє досягти ідеалу – кожен бажаючий зможе отримати фігуру мрії лише за одну процедуру. Живіт є однією з проблемних зон у процесі створення ідеальної фігури. Зайвий обсяг набрати дуже легко, а ось позбутися його – ще проблема. Далеко не завжди отримати плоский живіт можна за допомогою правильного харчування та занять спортом. Рішенням стане ліпосакція та апаратна підтяжка живота BODY TITE. За допомогою даної процедури можна позбутися жирових відкладень, а також підтягнути та омолодити шкіру.

Що таке підтяжка живота на BODY TITE?

Body Tite живота – інноваційна безопераційна методика, що дозволяє скоригувати фігуру за рахунок одночасного застосування радіочастотної ліпосакції та ліфтингу (підтяжки) тканин. Відкладення жиру з легкістю руйнуються за допомогою цілеспрямованого впливу високочастотних радіохвиль. Імпульси RF перенаправляються в зону корекції за допомогою спеціальної насадки з кількома електродами: один електрод вводиться під шкіру, другий залишається зовні. Таким чином забезпечується комплексний вплив: жирова клітковина починає буквально «плавитися», одночасно відбувається скорочення шкірного покриву. Завдяки цьому можна досягти вираженого ліфтинг ефекту. Body Tite живота також дозволяє позбутися целюліту.

Кому показано процедуру ліфтинга живота на BODY TITE?

BODY TITE живота показаний для вирішення наступних проблем:

У чому полягає підготовка до процедури BODY TITE?

Перед тим, як провести BODY TITE живота, пацієнт проходить через огляд у пластичного хірурга. На попередній консультації я оцінюю загальний стан пацієнта та призначаю необхідні аналізи. Крім цього, на цьому етапі визначається необхідна глибина та тривалість дії насадки BODY TITE. Також ми визначаємо спосіб анестезії (загальний наркоз чи місцева анестезія).

Як проводиться BODY TITE живота?

На шкірі в животі хірург робить прокол близько 3-х міліметрів. Саме через цей прокол вводиться внутрішній електрод апарату. Цей електрод відповідає за розщеплення жиру з подальшим виведенням його з організму. Протягом усієї процедури лікар починає пересувати насадку із внутрішнім електродом. Таким чином відбувається обробка жирової тканини.

Поруч із поверхнею живота починається пересування зовнішнього електрода.
Зовнішній електрод відповідає за ліфтинг (підтяжку) шкіри, впливаючи на волокна колагену. Для контролю температури нагрівання шкіри додатково прилад Body Tite має спеціальні датчики температури.

Тривалість підтяжки живота BODY TITE – від 30 до 60 хвилин. Все залежить від наявної проблеми. За один сеанс BODY TITE живота можна видалити до 3-х літрів жиру. Відразу після RF-ліпосакції пацієнт майже відразу може повернутися до звичного життя.

Фото результатів до та після ліпосакції та апаратної підтяжки BodyTite живота:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У чому полягає період реабілітації?

BODY TITE живота не проводиться за наявності наступних протипоказань:

У чому полягає період реабілітації?

Тривалість періоду відновлення займає трохи більше тижня. Подібна нетривалість реабілітаційного періоду обумовлена малою травматичністю та простотою процедури BODY TITE. Період реабілітації супроводжується використанням спеціальної компресійної білизни. Повернутися до активного способу життя можна не раніше, ніж за кілька днів після процедури.
Щоб закріпити отриманий результат на тривалий час, слід дотримуватись правильного харчування та займатися спортом.

Які переваги має BODY TITE живота?

Body Tite – унікальна процедура, що дозволяє точково та точно коригувати область живота. Усього за одну процедуру можна позбутися небажаних відкладень жиру на животі. Водночас відбувається підтяжка шкіри. Період відновлення та болючість, при цьому, зведені до мінімуму. При цьому жодних видимих ​​слідів процедури не залишається.

Таким чином, BODY TITE живота має такі переваги:

  1. Можливість використання місцевої анестезії
  2. Отримання швидкого результату, ефект помітний після першого сеансу.
  3. Відсутність рубців та шрамів, швів.
  4. Високий естетичний ефект.
  5. Мінімальний травматизм.


BODY TITE живота – надзвичайно ефективна процедура. Усього за один сеанс можна позбутися потрібної кількості жирової клітковини. Отриманий одразу після BODY TITE живота результат посилюється протягом місяця. Тобто процедура має пролонгований результат. Жирові клітини, які піддаються впливу радіохвильової енергії, швидко та без шкоди для організму виводяться.

Записуйтесь до мене на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "Ліпосакція + підтяжка живота BODY TITE"

3500 €

У вартість процедури входить НD ліпосакція.
Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.