Голковий RF-ліфтінг щік MORPHEUS8

В останнє десятиліття в естетичній хірургії особливу популярність набула операція, спрямована на видалення грудок Біша. Грудки Біша є у всіх людей, але вони мають різні розміри. Це збільшені відкладення жиру під шкірою щік, які завдають людині певних естетичних незручностей. Грудки Біша – не патологія. Вони не несуть жодної небезпеки здоров’ю людини. Їх видалення має лише естетичний характер. Завдяки пластиці щік можна отримати більш точені та виразні вилиці. Якщо Ви не можете вирішити повноцінну пластичну операцію, відмінним варіантом стане безопераційна пластика щік за допомогою насадки Morpheus 8.

Що являє собою технологія Morpheus 8?

Мікроігольчастий радіочастотний ліфтинг – це косметологічна процедура нового покоління, що забезпечує максимально ефективне омолодження особи за рахунок впливу на шкіру радіочастотного випромінювання. За допомогою даної процедури можна безпечно та швидко впоратися з жировими відкладеннями в області щік, повернути шкірі красу, молодість та здоров’я.

В основі технології Morpheus 8 вплив на глибинні шари шкіри на основі радіочастотних променів. Вони нагрівають клітини, активізуючи, тим самим, процес вироблення еластину та колагену. Як відомо, саме ці речовини відповідають за еластичність, гладкість, каркас дермального шару. Апаратний вплив добре зміцнює контури обличчя, усуває в’ялість, скорочує кількість зморшок.

Кому показано безопераційну пластику щік Morpheus 8?

Головними показаннями до проведення безопераційної пластики щік є:

Як проводиться безопераційна пластика щік Morpheus 8?

Підготовчий етап
Перед призначенням дати процедури обов’язковим етапом є попередня консультація із пластичним хірургом. Етап підготовки передбачає не тільки виявлення показань та протипоказань до процедури. На цьому етапі визначається методика проведення процедури та бажаний результат.

Особливості проведення процедури
Процедура за допомогою насадки Morpheus 8 проводиться під місцевою анестезією. Тривалість безопераційної пластики в ділянці щік становить 20 хвилин. Спеціальні анестетики повністю блокують болючі відчуття.
Пластичний хірург поділяє зону корекції на квадрати. До кожного з квадратів спеціаліст прикладає насадку Morpheus 8, що складається з 24 мікроігольчастих електродів. Вони через шкіру проникають у жирову тканину, вивільняючи при цьому RF-імпульс. Для посилення ліфтинг-ефекту можна використовувати кілька проходів по шкірі. Кожен прохід має різну глибину дії.

Період реабілітації
Реабілітаційний період після процедури практично повністю відсутній, але все ж таки важливо дотримуватися рекомендацій лікаря-косметолога. Так, наприклад, заборонено протягом двох тижнів відвідувати лазню, сауну. Також слід відмовитись від проведення пілінгів в області щік.

Вартість процедури
Вартість безопераційної пластики щік становить від 340$. Визначити точну ціну процедури можна буде на попередній консультації.

Фото результатів до та після безопераційної пластики щік:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

Кому протипоказана безопераційна пластика щік?

Процедура не проводиться за наявності наступних протипоказань:

Таким чином, процедура безопераційної пластики щік за допомогою насадки Morpheus 8 дозволяє досягти приголомшливих результатів:

  • Звільнення від зморшок.
  • Розгладжування глибоких заломів.
  • Вирівнювання рельєфу поверхні.
  • Зменшення жирових відкладень.


Бажаєте змінити на краще якість свого життя? Записуйтесь до мене на консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна безопераційної пластики щік:

340 $

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.