Фейс ліфт

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Як визначити, чи потребуєте ви омолодження обличчя? Можна скористатися елементарним тестом – просто підійти до дзеркала у освітленій кімнаті. Дзеркальний тест дозволить вам розглянути навіть найменші вади. Ваші щоки обвисли чи впали? Ваші повіки чи брови опущені? У Вас обвисла шкіра на шиї? Обличчя прикрашають зморшки? Якщо Ви ствердно відповіли хоч на одне з перерахованих вище питань, ідеальним варіантом стане фейс ліфт – підтяжка нижньої третини обличчя.
М’які тканини обличчя з віком втрачають пружність та еластичність, шкіра починає провисати. Ця пластична операція допоможе зменшити вікові зміни.

Що таке фейс-ліфт?

Фейс ліфт (фейсліфтінг) – це підтяжка обличчя, яка поєднує цілий спектр пластичних операцій. Оперативне втручання дозволяє усунути вікові зміни. В результаті обличчя повертає привабливість та чіткість контурів. Фейс-ліфт можна проводити як жінкам, так і чоловікам вікової групи 40+. Фейс-ліфт дозволить омолодити обличчя на 10-12 років.

Кому показаний фейсліфт?

Фейс ліфт стане ідеальним варіантом за наявності таких показань:

Як відбувається підготовка до проведення фейс ліфта?

Мета фейс ліфтингу – не лише омолодження пацієнта, найголовніше – зберегти риси обличчя, його індивідуальність. На етапі попередньої консультації я оглядаю пацієнта та уточнює всі його побажання.

Перед проведенням фейс ліфта в обов’язковому порядку пацієнт проходить через усі необхідні дослідження, обстежується у анестезіолога та терапевта, здає лабораторні аналізи. За відсутності будь-яких протипоказань та обмежень призначається дата операції.

Які існують методики проведення фейс-ліфту?

Залежно від наявних показань та побажань пацієнта, а також використовуваних пластичним хірургом схем та програм, призначається підтяжка однієї частини обличчя або кількох ділянок одночасно. Фейс ліфт у деяких випадках може поєднуватись з ринопластикою, хейлопластикою, блефаропластикою, отопластикою та іншими маніпуляціями.
Перед вибором того чи іншого варіанта фейс ліфта аналізується низка факторів: загальний стан здоров’я, тип шкіри, вік пацієнта, вираженість та характерні вікові зміни.
За допомогою фейс ліфта можна позбутися навіть глибоких зморшок.

Серед різновидів оперативного втручання:

• Ендоскопічна (безшовна) підтяжка
Проводиться через невеликі розрізи. На місці цих розрізів не залишається шрамів та рубців. Це ідеальний варіант для корекції неглибоких мімічних зморшок в області чола, брів та губ.

• Кругова підтяжка
Це хірургічне втручання, що дозволяє скоригувати проблемні ділянки скронь, чола, щік та брів, куточків рота, шиї.

Таким чином, фейс ліфт дозволяє позбутися вікових змін. Залежно стану шкіри та віку область впливу може відрізнятися. Обсяг майбутньої роботи визначається на консультації.

Фото результатів до та після фейсліфтингу:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У яких випадках фейс-ліфт не проводиться?

Абсолютними протипоказаннями до проведення фейс-ліфту є:

Як відбувається реабілітація після фейс ліфта?

Для зниження ризику ускладнень після фейс ліфта та прискорення процесу відновлення організму, потрібно повністю дотримуватись усіх приписів пластичного хірурга.
На повне відновлення після операції може знадобитися до 4 тижнів. Першу добу після операції пацієнт перебуває у стаціонарі клініки. Деякий час може бути тягнучий біль. Вона проходить самостійно за кілька днів. Якщо є така потреба, додатково призначаються знеболювальні препарати. Набряклість проходить протягом двох тижнів. Цього часу достатньо для того, щоб повністю пройшли гематоми та синці. До 5 днів потрібно носити спеціальну компресійну пов’язку. Від фізичних навантажень слід відмовитись на 2 тижні.

Процес реабілітації – суто індивідуальний. У більшості пацієнтів він не супроводжується ускладненнями.

Серед загальних рекомендацій:

Фейс-ліфт – дуже ефективна процедура. Звичайно, за умови професійного виконання. Я маю багаторічний досвід у сфері пластичної хірургії та застосовую різні методи омолодження. Записуйтесь на попередню консультацію!

Забронюйте зара

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "Фейс-ліфтинг"

2500 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.