СО2 Лазерне шліфування нижніх повік

З віком у нашій шкірі відбувається поступове зниження колагену. Крім цього, значно уповільнюється руйнація старих волокон колагену. В результаті значно зменшується еластичність шкіри, з’являються зморшки, складки та ділянки в’ялості. Всі вищевказані проблеми можна позбутися за допомогою лазерного шліфування.

Що таке лазерне шліфування нижніх повік?

Лазерне шліфування нижніх повік – доступний та високоефективний метод корекції недосконалостей та омолодження шкіри. Під час процедури використовується тоненький лазерний промінь. Таким чином, безпека та якість гарантовані.
Під час процедури відбувається руйнування надлишкового пігменту та верхніх ороговілих шарів епідермісу. Сеанс лазерної обробки запускає регенераційні процеси, синтез нових волокон еластину та колагену.

Кому показано лазерне шліфування нижніх повік?

Лазерне шліфування нижніх повік – ідеальний варіант за наявності наступних показань:

Як підготуватися до лазерного шліфування нижніх повік?

Підготовка до лазерного шліфування нижніх повік починається з попередньої консультації спеціаліста. Це важливий підготовчий етап до будь-якої процедури. На попередній консультації я оцінюю загальний стан шкіри та визначаю наявність можливих протипоказань. Якщо є новоутворення на століттях, додатково може знадобитися консультація дерматолога. Якщо пацієнт приймає антибіотики або будь-які інші препарати, слід обов’язково повідомити про це лікаря. До процедури протягом 2-х тижнів слід відмовитись від глибоких пілінгів.

Як проводиться лазерне шліфування нижніх повік?

Лазерне шліфування нижніх повік передбачає наступні етапи:
Підготовчий
На даному етапі відбувається видалення макіяжу та очищення шкіри. Після цього на шкіру повік наноситься спеціальний гель, що анестезує. Процедура проводиться під місцевою анестезією. Тривалість попереднього етапу – 10-20 хвилин.
Основний
Очищення шкіри. Лазерне шліфування нижніх повік проводиться тільки на добре очищеній шкірі повік. Шліфування повік за допомогою лазера одночасно проводять 2 спеціалісти: лікар і асистент лікаря. Кожен виконує свої функції: лікар – налаштовує силу та глибину променя лазера, залежно від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта; помічник – тримає особливі охолодні трубки.

Фото результатів до та після лазерного шліфування повік:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

Кому протипоказане лазерне шліфування нижніх повік?

Лазерне шліфування нижніх повік протипоказане за наявності наступних протипоказань:

Які особливості періоду реабілітації після лазерного шліфування нижніх повік?

Для проведення процедури лазерного шліфування нижніх віків я використовую сучасне обладнання. Завдяки цьому значно скорочується період реабілітації. Для швидшого загоєння шкіри та мінімізації дискомфорту потрібно додатково охолоджувати шкіру. Як варіант можуть застосовуватися холодні компреси. Щоб підтримувати баланс рідини, потрібно пити більше води.
Зняти відчуття стягнутої шкіри можна за допомогою зволожуючого крему. Що стосується декоративної косметики, її можна використовувати лише після повного загоєння.
У перші дні після процедури слід вмиватися бутильованою, термальною водою або фізрозчином. Всі рухи мають бути акуратними та легкими. Заборонено вмиватися гарячою чи холодною водою.
Відразу після лазерного шліфування нижніх повік можуть з’явитися невеликі запалення або почервоніння. Шкіра може стати більш бугристою, покритися скоринкою. Іноді помітні плями, білясті ділянки. Всі ці реакції організму – тимчасові, і, за умови правильного догляду та дотримання всіх рекомендацій, швидко проходять.

Які переваги має лазерне шліфування нижніх повік?

Лазерне шліфування нижніх повік – це:

 •  Ідеальне поєднання
  Завдяки використанню лазерного шліфування збільшується загальний результат блефаропластики. Також лазерне шліфування нижніх повік можна проводити як окрему процедуру.
 • Ефективність та швидкість
  Нове лазерне обладнання спрямоване на безболісне та швидке перетворення шкіри повік. Лазерне шліфування повік дозволяє видалити шрами і рубці, підтягнути шкіру повік і розгладити зморшки.
 • Відсутність ризику ускладнень
  Пучок лазера усуває кровоносні судини. Таким чином, запобігає ризику ускладнень і кровотеч.
 • Індивідуальний підхід
  Усі параметри лазера настроюються під кожного пацієнта індивідуально.
 • Нетривала реабілітація


Період відновлення після лазерного шліфування нижніх повік – нетривалий та не передбачає додаткового лікування.
Пацієнт одразу після процедури може повернутися до звичного життя.

Лазерне шліфування нижніх повік дозволяє досягти приголомшливих результатів. Записуйтесь до мене на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна процедури з лазерної шліфовки нижніх повік

200 €

Вартість не включає в собі ціну наркозу/анестезії.