Ліпосакція та апаратна підтяжка BodyTite зони боків

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Струнке тіло є запорукою не тільки краси, а й відмінного самопочуття та здоров’я. Люди з підтягнутою стрункою фігурою виглядають набагато молодше в області живота та боків. Через психологічні навантаження, сидячий спосіб життя, неправильне харчування та інші фактори фігура може «плисти». Але тепер є швидке і дієве рішення проблеми ожиріння боків – апарат BODYTITE.

Що таке BODYTITE боків?

З того часу, як пластичні хірурги та косметологи навчилися витягувати надлишок жиру через невеликі проколи, вони намагалися його вдосконалити. Так виникла процедура BodyTite, яку називають радіочастотною ліпосакцією. Цей метод дуже ефективний.
BodyTite – інноваційна розробка вчених із Ізраїлю. Цей метод встиг заслужити визнання у всьому світі. Усього за один сеанс досягається вплив у кількох напрямках. BodyTite чудово справляється не тільки з проблемою зайвого жиру, але ще спрямований на боротьбу з целюлітом та підтяжку шкіри.

Кому показана процедура BODY TITE + ліпосакція в області боків?

Показаннями для проведення цієї процедури є:

У чому полягає підготовка до BODY TITE + ліпосакції в області боків?

Перед процедурою BODY TITE обов’язково слід записатися на консультацію до пластичного хірурга. На даному етапі я проводжу огляд стану шкіри пацієнта та оцінюю вираженість наявних дефектів. Також дуже важливо для мене дізнатися про побажання пацієнта. Під час консультації я детально розповідаю про майбутню операцію, визначаю глибину та місця впливу насадки BODY TITE. Для виключення протипоказань пацієнт прямує на додаткове обстеження.

Як проводиться BODY TITE боків?

BODY TITE – один із безпечних методів, що дозволяють позбутися зайвих обсягів жиру та забезпечення ліфтинг.

На відміну від агресивної класичної ліпосакції, метод BodyTite – дуже щадящий Для виведення жиру з організму не підлягає дроблению. Його доводять до рідкого стану рахунок впливу високої температури, після чого викачують з допомогою спеціального устаткування.
BODY TITE боків – метод, що поєднує дві хірургічні операції. Це ліпосакція та усунення надмірної кількості шкірного покриву. BODY TITE застосовується варіативно. Це означає, що можна обмежитись одним ефектом – підтягнути шкіру або видалити жир. Також, за наявності відповідних показань, можна отримати ці два ефекти одночасно.

Насадка BODY TITE оснащена двома сенсорами: зовнішнім та внутрішнім.
• Зовнішній сенсор – він слідкує за процесом прогрівання шкіри. Під час процедури вона розігрівається до 38–40 °С.
• Внутрішній сенсор – контролює температуру в глибоких тканинах (вона досягає порядку
70 ° С). Подібна дія дуже ефективно «плавить» жир, скорочуючи фібро-септальні мережі в клітковині жирової тканини.
Також насадка BODY TITE оснащена датчиками, що фіксують швидкість нагрівання та реакції – тобто опору тканин. Якщо є найменше відхилення від параметрів, апарат вимикається автоматично.
Інтенсивність нагрівання під час процедури регулюється відповідно до індивідуальних показників організму. Поруч із «розумною» BodyTite системою до мінімуму зводяться ускладнення. Все це робить операцію ефективною та безпечною.

Тривалість процедури становить 30-45 хвилин.

Фото результатів до та після ліпосакції та використання BodyTite:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

Кому протипоказана процедура BODY TITE?

Слід пам’ятати, що кожен випадок суто індивідуальний. Рішення про проведення процедури приймається лікарем та пацієнтом.

Процедура не проводиться за наявності наступних протипоказань:

У чому особливості періоду реабілітації після процедури?

Відразу після процедури BodyTite пацієнт може повертатися до звичного життя. Шкіра може трохи почервоніти, є сліди від впливу насадки BODY TITE. Через деякий час усі ці симптоми зникають.

Прискорити процес виведення з організму зруйнованих клітин жиру можна за допомогою рідини. У день рекомендовано пити до 3-х літрів очищеної води.
Щоб зберегти отриманий результат, слід дотримуватись основ правильного харчування, скоротити вживання солі, вуглеводів, жирних продуктів. Це з тим, що вони значно уповільнюють обмін речовин.

Ефект від BODY TITE має накопичувальний, пролонгований характер. Всього за одну процедуру Ви зможете позбутися зайвого жиру та шкіри в ділянці боків. В результаті шкіра підтягується, контури тіла стають набагато витонченішими.
Ідеальна фігура зберігається надовго за умови дотримання всіх розпоряджень пластичного хірурга. Зруйновані клітини жиру не підлягають відновленню.

Бажаєте змінити якість свого життя? Записуйтесь до мене на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна процедури "BODY TITE боків" + ліпосакція

1500 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.