Голковий RF-ліфтінг спини MORPHEUS8

Жир в організмі людини є поєднанням гліцерину і жирних кислот. Це необхідний компонент, що заповнює витрачені енергетичні запаси та захищає внутрішні органи від різних згубних факторів. Жир має схильність до нагромадження. Він з легкістю локалізується в найбільш «невідповідних» зонах, утворюючи неестетичні горбки та складки. Однією із проблемних зон є зона спини.
Серед причин утворення жиру в ділянці спини: малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, порушення гормональної системи. Повернути витонченість області спини можна за допомогою процедури Morpheus 8.

Що таке технологія Morpheus 8?

Мікроігольчастий фракційний RF-ліфтинг на багатофункціональному апараті InMode із застосуванням інноваційної насадки Morpheus 8 – процедура, яка перевершує можливості традиційних фракційних лазерів. Ця система нового покоління дозволяє покращити структуру шкіри області спини і позбутися малопривабливих відкладень жиру.
Завдяки можливості точного налаштування мікроголки проникають на потрібну глибину, надаючи цілеспрямовану дію на область спини. В основі насадки Morpheus 8 – 24 голки із покриттям із силікону. Імпульси високої частоти подаються на тоненькі голочки вглиб шару дерми. Саме в цьому полягає унікальність даної насадки.
Завдяки стимуляції вироблення колагену та еластину відбувається ремоделювання шкіри. При цьому немає термального пошкодження епідермісу. Колагеновий синтез запускає процес регенерації шкіри. В результаті тканини підтягуються, від дефектів не залишається і сліду. шкіра стає більш пружною та щільною.

Кому показано безопераційну пластику спини Morpheus 8?

Головними показаннями до проведення безопераційної пластики спини є:

Як проводиться безопераційна пластика спини за допомогою Morpheus 8?

Підготовка
Перед тим, як призначити дату проведення безопераційної пластики спини Morpheus 8 пацієнт обов’язково проходить через ряд обстежень для виявлення протипоказань. Якщо їх немає, розпочинається підготовка пацієнта до процедури.
Проведення процедури
Morpheus 8 – насадка, яка має максимально делікатний термічний вплив на шкіру. Під час процедури для кожного пацієнта використовуються спеціальні одноразові насадки із ізольованими мікроскопічними голками. Нагрів сфокусований виключно на кінці голки.
Процедура безопераційної пластики спини проводиться виключно під місцевою анестезією. Вона переноситься дуже зручно. Все, що відчуватиме пацієнт – тепло та невелике поколювання.
Після безопераційної пластики спини шкіра розгладжується, її структура змінюється, вона стає більш пружною та щільною. Максимальний результат процедури настає через 2-3 місяці.
Період реабілітації
Реабілітаційний період після безопераційної пластики спини становить трохи більше тижня. У цей час слід обов’язково дотримуватися всіх рекомендацій пластичного хірурга.
Вартість процедури
Вартість безопераційної пластики спини становить від 1100$. Визначити точну ціну процедури можна буде на попередній консультації.

Кому протипоказано процедуру?

Процедура не проводиться за наявності наступних протипоказань:

За результативністю Morpheus 8 – одна з безпечних, комфортних процедур із найкоротшим періодом відновлення. Ефект від її проведення наростатиме з кожним місяцем.

У Вас ще залишилися питання? Записуйтесь до мене на консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна апаратного ліфтингу спини

1100 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.