ACCUTATE BROWLIFT + верхня блефаропластика

Кожна деталь у жіночій зовнішності надзвичайно важлива. Дуже вагому роль, може, навіть першорядну, відіграють брови. Брови формують привабливість кожної людини. Саме вони підкреслюють переваги нашої зовнішності.
М’які тканини брів з часом стають в’ялими. Це наслідок тривалого перебування на сонці, віку та генетики. Поступово це призводить до провисання (тобто «птозу») брів. Ця проблема – не лише естетична, а й медична. Опущення брів може вплинути на погіршення зору. Вирішити цю проблему можна за допомогою апаратної процедури ACCUTITE BROW LIFT + верхньої блефаропластики.

Які існують методи корекції опущення брів?

У сучасній косметології використовують різні варіанти вирішення проблеми опущення брів. Це насамперед:
• Нехірургічні методи
Це – косметологічні ін’єкції, які розслаблюють м’язи. Ін’єкції дермальних філерів в область брів дозволяють змінити положення чи форму брів.

Неендоскопічний або ендоскопічний ліфтинг чола

Мінімально інвазивні техніки
Вони можуть практикуватися одночасно з пластикою повік. Це, наприклад, ліфтинг брови, трансблефаропластика, висічення кругового м’яза обличчя, що опускає.

• Ексцизійні техніки
Це прямий ліфтинг чола чи прямий ліфтинг бровей.

Що таке ACCUTITE BROW LIFT?

ACCUTITE BROW LIFT – спеціальна насадка для виконання апаратної пластики. Апаратну пластику ACCUTITE BROW LIFT можна назвати “мініатюрною реконструкцією особи”. Без традиційної пластичної операції ви зможете підняти опущені повіки, позбутися мішків під очима, вирішити проблему опущення брів.
Насадка ACCUTITE BROW LIFT проникає навіть у глибинні шари шкіри, розріджуючи надмірну кількість жирових відкладень.

ACCUTITE BROW LIFT – це малоінвазивна, по-справжньому революційна процедура. У її основі – радіочастотний біполярний ліполіз. Процедура дозволить підтягнути шкіру та омолодити її. Вона підходить для пацієнтів з будь-яким кольором та типом шкіри.

Кому показана процедура ACCUTITE BROW LIFT?

Головним показанням є опущення зовнішнього куточка брів або всієї брови. Це може бути пов’язане з будовою обличчя або через вік. Важливо: у більшості випадків процедуру поєднують із верхньою блефаропластикою.

Як відбувається процедура ACCUTITE BROW LIFT?

Процедура проходить із використанням невеликої металевої канюлі. Вона вводиться під шкіру, доставляючи теплову енергію в дію. Теплова енергія стимулює процес більш активного вироблення еластину та колагену, який спрямований на підтяжку шкіри.

Тривалість процедури складає від 1 до 2 годин. Все залежить від розміру області обробки.

Як правило, процедура ACCUTITE BROW LIFT проводиться під місцевою анестезією.
На завершальному етапі я накладаю спеціальну компресійну пов’язку.
При апаратній пластиці ACCUTITE немає жодного розрізу. Уся процедура проводиться через мікроскопічні проколи. Вони майже непомітні навіть після процедури. Після періоду реабілітації місця проколів взагалі не виділяються.

Фото результатів до та після ACCUTITE BROW LIFT:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У чому різниця між хірургічною підтяжкою брів та ACCUTITE BROW LIFT?

Хірургічна підтяжка брів або блефаропластика ефективна для вирішення проблеми в’ялості повік середнього або важкого ступеня, провисання брів або опухлих повік.

Результат як хірургічної корекції, так і процедури ACCUTITE BROW LIFT – омолодження шкіри щонайменше на 10 років. Таким чином, дана процедура – ​​чудова альтернатива повноцінній пластичній хірургії.

За допомогою ACCUTITE BROW LIFT можна максимально щадним способом скоригувати в’ялу шкіру, прибрати «мішки» під очима та вирішити проблему опущених брів. Це ідеальний варіант корекції без великих шрамів та з мінімумом витрат.

Які особливості періоду реабілітації після процедури?

ACCUTITE BROW LIFT – процедура, що проводиться у амбулаторних умовах. Це означає, що практично відразу після процедури пацієнт зможе повернутись до звичного життя.
Для зняття набряклості пацієнта на добу накладають спеціальну пов’язку. Протягом декількох днів після процедури можуть бути: почервоніння, синці. Вони проходять самостійно вже за 7-10 днів. Болючість знімається за допомогою протизапальних пігулок.

Кому противопоказана процедура ACCUTITE BROW LIFT?

Процедура має мінімальну кількість протипоказань:

ACCUTITE BROW LIFT – інноваційний спосіб омолодження шкіри в області очей. У вас ще залишилися сумніви? Записуйтесь до мене на попередню консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "ACCUTATE BrowLift + верхня блефаропластика"

1200 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.