Ендоскопічна підтяжка середньої третини обличчя

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Обличчя піддається агресивному впливу таких факторів, як підвищена/знижена вологість, вплив низьких або високих температур тощо. Також на шкіру обличчя дуже впливає спосіб життя, наявність шкідливих звичок, відсутність повноцінного сну. З роками змінюються якісні та кількісні характеристики шкіри.
Найбільше до провисання схильна середня третина обличчя. Візуально це проявляється у вигляді носогубних складок, зморшок та малярних мішків у ділянці нижніх повік. Недостатність пружності та обсягу тканин у сфері вилиць – пряма індикація вікових змін організму. Вирішити всі вищезгадані проблеми можна за допомогою ендоскопічної підтяжки.

Що таке ендоскопічна підтяжка?

Ендоскопічна підтяжка середньої третини обличчя – операція, що дозволяє скоригувати вікові зміни у сфері середньої частини обличчя. За допомогою операції можна підняти верхню частину щоки, наповнити область вилиць, розгладити складки в носі та губах. Ендоскопічна підтяжка може виконуватися як ізольована операція або поєднуватися з підтяжкою верхньої частини обличчя та пластикою нижніх повік.
Як зазначають лікарі-косметологи, на середній зоні обличчя вікові зміни з’являються набагато раніше ніж у нижній частині. Це проявляється у зміні обсягу обличчя. Завдяки відновленню пропорцій середньої області обличчя, воно набуває більш свіжого та молодого вигляду.

Кому показано ендоскопічну підтяжку обличчя?

Головними показаннями до проведення ендоскопічної підтяжки середньої третини особи є:

Ідеальний вік для використання ендоскопічних методик – 30-45 років. У цьому віці з’являються вікові зміни, але, наприклад, кругова підтяжка особи – протипоказана.

У чому полягає підготовка до проведення ендоскопічної підтяжки обличчя?

Перший крок на шляху до бездоганної зовнішності – попередня консультація пластичного хірурга. На даному етапі я обговорюю зі своїми пацієнтами бажаний результат та відправляю на обстеження. Йдеться про флюорографію легень, ЕКГ серця.
Рекомендується відмовитися від прийому медикаментів, що викликають підвищену кровоточивість. Йдеться про антикоагулянти та нестероїдні протизапальні препарати.
Дуже важливо на етапі підготовки до операції відмовитися від куріння (бажано за 2-3 тижні до хірургічного втручання).

Які особливості проведення ендоскопічної підтяжки середньої третини обличчя?

Головні проблеми, які може вирішити пластичний хірург за допомогою пластичної операції – опущення брів (йдеться про так званий «гравітаційний птоз»), усунення мімічних зморшок.

Головна перевага ендоскопічної підтяжки середньої третини обличчя – відмова від довгого, класичного розрізу та видалення великої кількості шкіри. Оперативне втручання проводиться через маленькі розрізи (близько двох сантиметрів) у волосистій частині голови. За допомогою спеціальної відеоапаратури хірургом здійснюється широка мобілізація тканин чола. Крім цього, видаляються мімічні зморшки, які утворювали на шкірі та складки.

Наступний етап – фіксування тканин у новому положенні.
Завдяки використанню ендоскопічної техніки здійснюється висока точність виконання. Через відмінну візуалізацію кровоносних судин і нервів виключається ризик їх ушкодження під час хірургічного втручання. Таким чином, знижується об’єм крововтрати та ризик післяопераційних ускладнень.

На завершальному етапі накладається спеціальна компресійна пов’язка. Вона сприяє більш щільному приляганню тканин та швидкому загоєнню.

Фото результатів до та після ендоскопічної підтяжки середньої третини обличчя:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

Кому протипоказана ендоскопічна підтяжка середньої третини обличчя?

Ендоскопічна підтяжка обличчя не проводиться за наявності наступних протипоказань:

Як проходить період реабілітації після ендоскопічної підтяжки?

Першу добу після пластичної операції пацієнт перебуває у стаціонарі клініки. У перший тиждень можуть бути: дискомфорт, набряклість, зниження чутливості. Протягом тижня слід носити спеціальну компресійну пов’язку. Через 5 діб можна скористатися декоративною косметикою. До повноцінної професійної діяльності можна приступати вже за півтора тижні.

Серед обмежень періоду реабілітації:

Ендоскопічна підтяжка обличчя – надзвичайно ефективна процедура. Ви зможете омолодити шкіру обличчя, позбутися зморшок, підтягнути шкіру. У моїй практиці – понад тисячу успішно проведених операцій. Довіртеся справжньому професіоналу! Записуйтесь на консультацію!

Забронюйте зара

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна операції "Ендоскопічна підтяжка середньої третини обличчя"

2500 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.