Голковий RF-ліфтінг MORPHEUS8 декольте

Як відомо, вікові зміни можуть зачіпати не лише обличчя, а й тіло. Особливо страждає ніжна область декольте: тут шкіра тонша. Крім цього, зона декольте часто схильна до впливу променів сонця. Найчастіше стикаються зі зморшками в зоні декольте володарки великого бюста. Це пов’язано з розміром грудей, вагою, складками на шкірі, які формуються під час сну на боці. Проблему з областю декольте стимулює і тісна білизна, наприклад, корсети. Вирішити проблему вікових змін у ділянці грудей можна за допомогою інноваційної процедури Morpheus 8.

Що являє собою використання Morpheus 8?

Ви хочете, щоб шкіра в області декольте була пружною та підтягнутою? Morpheus 8 відкриває нову еру в омолодженні шкіри. Це унікальна розробка INMODE – ізраїльсько-американської компанії. Апарат InMode з насадкою Morpheus 8 творить справжні чудеса. У чому полягають особливості впливу Morpheus 8? Це мікроігольчаста фракційна RF – технологія, оснащена програмованим управлінням. Вона впливає на субдермальний рівень. Серед усіх фракційних технологій Morpheus 8 має найбільшу глибину дії. Це унікальне поєднання глибокої абляції, субнекротичного нагріву дерми, коагуляції. Вплив за допомогою Morpheus 8 – гарантія повноцінного лікування рубців, зморшок у зоні декольте, омолодження та ліфтингу.
Технологія Morpheus 8 представлена ​​у вигляді ізольованих мікроскопічних голок із покриттям. Активною частиною є кінчик електрода. Відповідно, під час процедури прогріваються виключно глибокі тканини. Температура дермальних структур, що прилягають до голчастих електродів, сягає 80 градусів. За такої температури нагрівання простежується ремоделювання дерми. Теплова енергія, причому, поширюється і більш глибокі, прилеглі ділянки тканин.
Завдяки підвищеній температурі стимулюється вироблення фібробластів, вони починають процес активного поділу та синтезу важливих компонентів міжклітинного дермального матриксу. Йдеться, перш за все, про колаген, еластину та глікозаміноглікани.

Кому показано процедуру апаратної пластики декольте Morpheus 8?

Процедура безопераційної пластики області декольте спрямована на вирішення таких проблем:

Як проводиться апаратна пластика області декольте апаратом Morpheus 8?

Попередня консультація
На очній консультації я обговорюю з пацієнтом питання щодо проведення фракційного ремоделювання дерми Morpheus 8. На даному етапі пацієнт отримує необхідну інформацію щодо особливостей проведення процедури та її результатів. Також пацієнт отримує необхідні рекомендації та направлення на обстеження.
Процедура
Перед проведенням апаратної пластики Morpheus 8 на шкіру пацієнта наноситься особливий анестетик. Все, що відчуває пацієнт – тепло та легке поколювання.

Таким чином, процедура складається з наступних етапів:

 • Попереднє очищення обраної області
 • Дезінфекція шкіри
 • Нанесення анестезуючого складу.
 • Накладення на область декольте маніпули.
 • Прогрівання шкіри та глибинних структур.
 • Повторне антисептичне оброблення.
 • Реабілітація

 

Відразу після процедури може простежуватися почервоніння та невелика набряклість. Вони мають тимчасовий характер. Також присутнє невелике печіння та лущення шкіри. Все це відбувається через тиждень без використання додаткових коштів.
Після процедури дуже важливо дотримуватись усіх рекомендацій пластичного хірурга. Наприклад, протягом кількох днів заборонено використовувати декоративну косметику. Тиждень не можна відвідувати сауну, солярій, лазню. Щодо остаточного результату, його можна оцінити через кілька місяців після проведення апаратної пластики.

Які переваги має безопераційна пластика декольте Morpheus 8?

Перші результати безопераційної пластики декольте помітні практично відразу після проведення процедури та наростатимуть протягом кількох місяців.

Серед головних переваг процедури:

 1. Ущільнення шкірного покриву.
 2.  Розгладжування дрібних зморшок.
 3.  Вирівнювання рельєфу шкіри.
 4. Зменшення зморшок.
 5. Зникають розтяжки, рубці.


Однієї процедури достатньо для досягнення вираженого ефекту ліфтингу і підвищення тонусу шкіри. Якщо є відповідні показання, через деякий час процедура може проводитись повторно.

Фото результатів до та після апаратної підтяжки декольте:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

Кому протипоказане проведення безопераційного ліфтингу декольте за допомогою Morpheus 8?

Безопераційна пластика декольте не проводиться, якщо є такі протипоказання:

Процедура апаратної пластики області декольте дозволяє досягти приголомшливих результатів. Звичайно, за умови професійного виконання. 
Чи залишилися ще питання? Записуйтесь на консультацію!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна процедури "Безопераційна пластика декольте за допомогою Morpheus 8"

400 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.