Ліпосакція підборіддя Face Tite

Якісна класична та апаратна пластична хірургія в м. Київ

Анна Бродська

Пластичний хірург

Підтяжка обличчя в поданні багатьох клієнтів пластичного хірурга досі асоціюється з болючими відчуттями, швами та тривалою реабілітацією. Та технології не стоять на місці. Однією з найпопулярніших методик є Face Tite, яка дозволяє повернути молодість та красу без серйозного хірургічного втручання.

Що являє собою ліпосакція підборіддя Face Tite?

Наявність зайвого жиру в області підборіддя, так зване друге підборіддя може стати проблемою навіть для зовсім юних дівчат. Його не приховаєш за допомогою одягу чи макіяжу. Не завжди рішенням можуть стати правильне харчування, масажі, йога для обличчя.

Ідеальний варіант – ліпосакція підборіддя за допомогою Face Tite. Крім видалення надмірної кількості жиру в ділянці підборіддя забезпечується відмінний ефект ліфтингу шкіри. За одну процедуру вдається досягти приголомшливих результатів.

Face Tite – унікальний метод, який є симбіозом пластичної хірургії та апаратної косметології.

В основі Face Tite – радіочастотна енергія. Вона впливає на шкіру та підшкірну жирову тканину за допомогою внутрішньої та зовнішньої насадки. Кожна з насадок має свій функціонал: внутрішній – нагріває шкіру, скорочуючи її та забезпечуючи ліфтинг ефект, зовнішній – контролює температуру нагрівання, захищаючи шкіру від перегрівання та опіків.

Кому показано ліпосакцію підборіддя Face Tite?

“Друге підборіддя” спотворює овал обличчя і робить його досить масивним. Подібний дефект додає одразу ж 5-10 років до віку. Таким чином, показаннями до проведення апаратної ліпосакції підборіддя Face Tite є:

Саме колагенові волокна забезпечують щільність, гарний тонус, зволоженість та товщину шкіри. З віком синтез колагену та еластину сповільнюється.

Як проводиться ліпосакція підборіддя Face Tite?

Перед тим, як розпочати ліпосакцію підборіддя, Ганна Бродська призначає консультацію. На цьому етапі виявляються як показання, а й протипоказання до проведення процедури, і навіть бажаний результат, з індивідуальних особливостей пацієнта

Процедура ліпосакції підборіддя Face Tite найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Пластичний хірург робить 4-8 мікропроколів. За кілька днів після процедури від них не залишається жодних слідів. Тривалість ліпосакції – близько 45-60 хвилин.

На першому етапі пластичний хірург здійснює rf-ліпосакцію підборіддя. Для цього достатньо лише одного мікропроколу. На другому етапі відбувається скорочення в’ялої шкіри. Для цього використається насадка Face Tite. Така дія дозволяє розгладити шкіру і повернути її у вихідне фізіологічне становище.
Протягом 2-3 годин після ліпосакції підборіддя Face Tite пацієнт перебуває під наглядом медичного персоналу.

Період реабілітації

Однією з незаперечних переваг ліпосакції Face Tite є нетривалий реабілітаційний період. У середньому він триває не більше 5-7 днів. Період реабілітації не супроводжується дискомфортом. Результати процедури можна порівняти із круговою підтяжкою обличчя. Обличчя не виглядатиме перетягнутим, не залишиться жодних рубців та набряклості.

Серед загальних рекомендацій відновлювального періоду:

  • Обмеження серйозних фізичних навантажень.
  • Відвідування сауни, лазні.
  • Відмова від косметологічних процедур, що впливають на ділянку підборіддя.

 

Додатком до ліпосакції Face Tite за наявності показань може стати фракційне омолодження, що дозволяє покращити рельєф та структуру шкіри, скоротити пори.

Фото результатів до та після ліпосакції підборіддя:

* результати операцій/процедур, що представлені на фото вище – індивідуальні!

У яких випадках не проводиться ліпосакція Face Tite підборіддя?

Протипоказаннями до проведення процедури є:

Які переваги має ліпосакція підборіддя Face Tite?

Під час самої процедури відбувається скорочення та ущільнення шкіри, йдуть в’ялість та глибокі зморшки. Цей ефект покращується та наростає протягом півроку. Радіочастотна енергія яка відновлює колаген і еластин, а й запускає процес утворення нових волокон колагену.

Через тиждень після ліпосакції Face Tite можна побачити, як окреслився овал обличчя і підтягнулася шкіра в зоні підборіддя.
Ефект, отриманий після ліпосакції, можна назвати довічний. Запорука успіху багато в чому залежить від того, чи пацієнт дотримуватиметься принципів правильного харчування та здорового способу життя в цілому.

Бажаєте покращити свою зовнішність? Записуйтесь на консультацію до Анни Бродської!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Мій досвід

Я проводжу якісні пластичні операції з 2012 року!

Новітні підходи

Використовую новітні методики проведення пластичних операцій та найкращі апаратні технології пластики

Честна ціна

Адекватні ціни та чесне ціноутворення. Анестезія / наркоз не входить у вартість.

Дипломований спеціаліст

Я кандидат медичних наук, постійно навчаюсь, маю безліч сертифікатів та великий досвід.

Анна Бродська

Ваш пластичний хірург

Запишіться на візит

Безкоштовна консультація від досвідченого пластичного хірурга

або телефонуйте:

+38 (066) 906 80 26

Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб-Нд: 09:00-18:00

Ціна ліпосакції підборіддя FaceTite

1500 €

Вартість операції не включає в собі ціну наркозу/анестезії.