Апаратна підтяжка шкіри підборіддя – ціна підтяжки FaceTite у Києві

З роками тканини обличчя стають слабшими, втрачаючи стійкість та здатність зберігати риси, які властиві молодому обличчю. Відкладення жиру в області обличчя надають йому округлого, м’якого вигляду, з часом ці відкладення мігрують вниз.

Проблемою для навіть молодих дівчат являється друге підборіддя. Цю проблему не приховати одягом, не замаскувати під професійно виконаним макіяжем. Панацеєю не являються масажі, йога для обличчя, фейс-тренажери.

В клініці Анни Бродської підтягнути шкіру підборіддя можна за допомогою інноваційної розробки ізраїльських вчених. Мова йде про насадку FaceTite. Ця насадка здатна одночасно вирішити два завдання: усунути небажані відкладення жиру та підтягнути шкіру обличчя. Унікальний метод апаратної пластики FaceTite – симбіоз пластичної хірургії та косметології.

Принцип дії апаратної пластики FaceTite

Багато хто ставить собі питання: чи можна прибрати друге підборіддя без операції? Звичайно, можна. FaceTite – унікальна насадка, яка дозволяє здійснити 3D-моделювання овалу та контурів обличчя. Цей метод не тільки видаляє надлишкові відкладення жиру, а й підтягує її. Головна перевага цієї методики – без розрізів та швів хірург може суттєво підтягнути шкіру. Окрім цього, апаратна пластика не викликає таких ускладнень, як кровотечі, тромбоемболія, контури обличчя зберігають свою чіткість.

Жирові клітини в області підборіддя руйнуються за допомогою двох електродів – складових високотехнологічної насадки FaceTite. Один із них пластичний хірург вводить через мікроскопічний розріз в підшкірно-жировий шар, а другий знаходиться на поверхні шкіри. Між двома електродами створюється поле радіочастотного випромінювання.

Під впливом випромінювання відбувається руйнування жирових клітин, шкіра поступово скорочується та ущільнюється. Пластичний хірург за допомогою приладу контролює температурний вплив, подачу енергії та електропровідність. Шляхом цього забезпечується рівномірність розплавлення жиру в області підборіддя.

Апарат BodyTite, без сумнівів, прилад останнього покоління. Він автоматично змінює режим в залежності від внутрішньої температури.

Показання для проведення апаратної пластики підборіддя

Чому обвисає друге підборіддя? Найчастіше це результат неправильного харчування та вікових змін. Результатом стають наступні проблеми:

Апаратна підтяжка підборіддя: особливості проведення

Радіочастотний ліфтинг FaceTite – це відповідь на питання, як швидко та ефективно позбутися другого підборіддя.

Для проведення процедури безопераційної пластики підборіддя достатньо амбулаторних умов. Процедура здійснюється без розрізів на шкірі. Також не знадобиться видалення зайвої шкіри. Після впливу RF-енергії шкіра самостійно підтягується та скорочується. Завдяки цьому обличчя зберігає свою максимальну природність.

Радіочастотна ліпосакція підборіддя може проводитись як під загальною, так і під місцевою анестезією. Тривалість безопераційної пластики підборіддя залежить від її обсягів та складності. В деяких випадках можна поєднувати пластику підборіддя з іншими операціями. Наприклад, це може бути підтяжка обличчя чи платизмопластика.

Період реабілітації

Реабілітаційний період супроводжується короткочасними хворобливими відчуттями. В більшості випадків вони через декілька днів проходять самостійно. Процес відновлення можна прискорити завдяки дотриманню всіх рекомендацій пластичного хірурга.

Серед обмежень періоду реабілітації:

 • Заняття спортом.
 • Відвідування басейну, лазні, солярію.


Протипоказання для проведення апаратної підтяжки шкіри підборіддя

Безопераційна пластика підборіддя має мінімальну кількість протипоказань:

 1. Онкологія.
 2. Гіпертонія.
 3. Період вагітності та лактації.
 4. Інфекційні захворювання, підвищена температура тіла.
 5. Травматизація області підборіддя.


Вартість апаратної підтяжки підборіддя в Києві

Скільки коштує підтягнути підборіддя? Вартість апаратної підтяжки підборіддя в клініці Анни Бродської складає від 1500 €. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете в один клік. Для цього варто натиснути на вкладку «дізнатись ціну».

Переваги апаратної підтяжки підборіддя

Використання насадки FaceTite дозволяє досягнути наступних результатів:

 • Підтягнути шкіру підборіддя.
 • Позбутися зморшок та подвійного підборіддя.
 • Покращити тургор шкіри.

Через 2-3 тижні після процедури результат посилюється, овал обличчя стає чіткішим та омолоджується. Отриманий ефект при умові відсутності коливань ваги зберігається протягом всього життя.

Записуйтесь на консультацію!

Теги:

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд

На попередній консультації Анна Бродська збирає ретельний анамнез для виявлення не тільки показань, а й протипоказань для проведення апаратної підтяжки живота. Також пацієнт отримує всю необхідну інформацію щодо підготовки і проведення процедури.

RF-ліфтинг передбачає врахування загальноприйнятих правил асептики та антисептики. Шкіра пацієнта надійно захищена від інфікування, опіків, капілярних кровотеч.

Тривалість апаратної підтяжки живота – 30-40 хвилин. Процедура проходить під місцевою анестезією. Таким чином, апаратна підтяжка живота – максимально комфортна процедура. Для кожного пацієнта пластичний хірург використовує одноразову індивідуальну насадку. Після підготовчого етапу відбувається обробка області живота аплікатором. Саме він створює на шкірі мікроскопічні пошкодження. Відразу після апаратної підтяжки живота пацієнт може повернутися до звичного життя.

Період реабілітації

Процеси регенерації шкіри та омолодження проходять у глибоких термальних шарах. Саме тому для пацієнтів вони непомітні. Відсутнє неприємне лущення чи почервоніння шкіри. Кінчики мікроскопічних голок оброблені золотом.

Єдиними обмеженнями реабілітаційного періоду являється заборона на відвідування солярію та природну засмагу.

Протипоказання для проведення апаратної підтяжки живота

Morpheus 8 здійснює делікатний термічний вплив на епідерміс. Саме тому список протипоказань – мінімальний. Серед них:

 1. Вагітність та період лактації.
 2. Онкологія.
 3. Наявність в організмі кардіостимулятора.
 4. Запальні процеси в області живота.

Вартість апаратної підтяжки живота

Вартість процедури в клініці Анни Бродської складає від 500 $. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете в один клік. Для цього варто натиснути на вкладку «дізнатись ціну».

Переваги підтяжки живота Morpheus 8

Morpheus8 – унікальна технологія нового покоління. Головна ціль нехірургічної підтяжки живота – ущільнення, лістинг, надання красивих контурів, згладжування нерівної текстури та в’ялої шкіри.

Для закріплення та пролонгації результату підтяжки живота Morpheus8 може використовуватися комбінація радіочастотних процедур. Процедура сприяє підвищенню вмісту у шкірі колагену, роблять структуру більш гладкою.

Апаратна підтяжка живота Morpheus8 дозволяє:

 • Провести корекцію рубців, шрамів.
 • Усунути гіперпігментацію.
 • Вирівняти колір та рельєф шкіри.
 • Усунути розтяжки.
 • Ліквідувати капілярні зірочки.

Пацієнти, які пройшли через RF-ліфтинг області живота, відзначають отримання видимих результатів. Після теплової обробки запускаються процеси природної реструктуризації та омолодження. Штучне тепло дозволяє активізувати процес розщеплення жирової тканини. Це сприяє зменшенню об’єму талії та живота. Окрім цього, запускаються процеси обміну речовин та кровообігу в дермальних клітинах. Таким чином, забезпечуються виражений ефект омолодження.

Записуйтесь на попередню консультацію до Анни Бродської!