Апаратна пластика InMode: FaceTite. Що це таке і яка ціна у Києві?

Кожна жінка в певному віці зіштовхується з дилемою: робити чи ні пластичну операцію. На сьогодні вибір більш розширений. Мова йде про апаратну пластику InMode.

Далеко не всі представниці прекрасної статі могли зважитися на повноцінну пластичну операцію. Чому? По-перше, напружений ритм життя сучасної людини не дозволяє виділити час на операцію, госпіталізацію та тривалу реабілітацію. По-друге, більшість жінок побоюються лягати під ніж пластичного хірурга та знаходитись під загальним наркозом. По-третє, після повноцінної пластичної операції суттєво змінюються природні риси обличчя, які помітні навіть неозброєним оком. Далеко не всім подобається певна «штучність» обличчя.

Саме тому ідеальним рішенням стане апаратна пластика за допомогою апарата InMode та насадки FaceTite.

Платформа InMode: основні характеристики

Платформа InMode – справжня революція в сфері апаратної косметології. В її основі – використання потоків світла, які здані проникати навіть в глибокі шари епідермісу. Ці світлові потоки здійснюють вплив на клітини шкіри. При цьому її поверхня не ушкоджується – вона надійно захищена.

InMode – універсальний апарат. Промені світла певної довжини здійснюють безпосередній вплив на ненасичені групи атомів. Саме вони відповідають за колір хромофори – хімічної сполуки. Ці атоми з високою інтенсивністю поглинають світло. Одночасно з цим відбувається поглинання світла гемоглобіном та меланіном.

Апарат InMode вирізняється комплексністю. Вже після кількох сеансів шкіра стає більш пружною, еластичною, гладкою. Окрім цього, повністю усуваються вікові зміни, отриманий результат зберігається  протягом довгого часу.

Насадка Face Tite використовується для обробітку різних зон області обличчя. В основі її ефективності – локальний вплив на шкіру радіочастотної енергії. Насадка має 2 електроди: внутрішній і зовнішній. Під час процедури пластичний хірург використовує стерильні індивідуальні насадки.

Апаратна пластика InMode може супроводжуватися одночасним використанням декількох насадок. Все залежить від наявних проблем та об’єму необхідного втручання. Товщина насадок для різних зон відрізняється.

FaceTite: чи можлива пластика без скальпеля?

В основі апаратної пластики – застосування радіочастот. Вони прогрівають шкіру, запускаючи, тим самим, процеси оновлення на клітинному рівні.

Насадка Face Tite дозволяє розгладити зморшки, позбавитися від дрібних висипів та пігментації.

Процедура проводиться під місцевою анестезією. Пластичний хірург робить невеличкий прокол. Саме через цей прокол всередину тканин обережно вводиться мініатюрний зонд. Ще один пристрій розташовується зовні, на поверхні обличчя.

Через електроди насадка Face Tite подає радіохвильову енергію. При цьому шкіра надійно захищена від опіків. Тепло чудово підтягує тканини, знищує зайвий жир, запускає процеси регенерації.

Тривалість апаратної пластики обличчя не перевищує 30-45 хвилин.

Протипоказання для проведення апаратної пластики

Апаратна пластика має мінімальну кількість протипоказань:

Ціна апаратної пластики InMode: FaceTite в Києві

Вартість апаратної пластики за допомогою насадки FaceTite залежить від зони обробки та наявної проблеми. Наприклад, ціна апаратної пластики нижньої третини обличчя складає від 1500 €.

Ознайомитись з актуальною вартістю процедури Ви зможете на сайті, залишивши заявку на прорахунок вартості пластичної операції.

Переваги безопераційної пластики FaceTite

Процедура Face Tite  максимально комфортна. Вона не супроводжується застосуванням загального наркозу та тривалим перебуванням в умовах стаціонару. Вже через кілька годин після апаратної пластики обличчя пацієнт може повернутися до звичного життя.

Період реабілітації складає не більше двох тижнів. Також серед переваг радіочастотного ліфтингу:

  • Відсутність розрізів та післяопераційних рубців.
  • Результат зберігається на довгі роки.
  • Апаратна пластика обличчя має пролонгований результат, тобто, поступово наростає її ефективність.


В порівнянні з традиційними пластичними операціями, апаратне омолодження практично позбавлене будь-яких ризиків. При цьому ефективність використання насадки Face Tite  не поступається хірургічній підтяжці. За допомогою апаратної пластики можна обробляти навіть найменші області на шиї та обличчі.

Видимі результати пацієнти помічають одразу після процедури. Більш вираженими вони стають через 4-8 тижнів. В результаті Ви отримуєте підтягнуте молоде обличчя без подвійного підборіддя, зморшок, брилів. Записуйтесь на попередню консультацію до Анни Бродської та змініть своє життя на краще вже сьогодні!

Теги:

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд