Аугментація грудей силіконовими імплантами

Для більшості представниць прекрасної половини людства маленькі груди або їх негарна форма – досить болісна тема. Завдяки сучасній пластичній хірургії можна виправити різноманітні дефекти. Отримати гарні груди ідеальної форми Ви зможете завдяки Анні Бродській.

Аугментація грудей – це пластична операція, основа якої – збільшення розміру грудей з урахуванням установки силіконових імплантів.

Показання для аугментації грудей

Головна мета аугментації грудей – зміна їх розміру та анатомічної форми. Таким чином, головними показаннями до проведення операції є:

Аугментація грудей: етапи проведення

Аугментаційна маммопластика також може застосовуватись після видалення грудей (мастектомії) внаслідок наявності злоякісних новоутворень.

Перед тим, як призначити дату операції, пацієнтка обов’язково проходить через підготовчий етап. Крім попередньої консультації, обов’язково проводиться комплексне обстеження стану здоров’я пацієнтки. Серед них: визначення резус-фактора, загальний та біохімічний аналіз крові, мамографія, флюорографія та ін. Якщо є супутні захворювання, додатково знадобиться консультація та огляд у фахівців.

За 2 тижні до дати операції слід відмовитися від прийому медикаментів, які відрізняються властивостями, що розріджують, а також від куріння та вживання алкогольних напоїв.

Безпосередньо перед операцією хірург робить внутрішньовенний чи ендотрахеальний наркоз. На тілі пацієнтки хірург робить позначки для майбутніх розрізів.

Основний етап починається з проведення розтину м’яких тканин, шкірних покривів. Таким чином, відбувається формування спеціальної кишені. Саме в цю кишеню буде поміщено імплант.

Після завершення всіх маніпуляцій операційна рана зшивається, нього накладається спеціальний косметичний шов.

Період реабілітації

Після операції пацієнтка повинна носити спеціальну компресійну білизну. Також протягом місяця не можна відвідувати басейн, лазню, солярій. Окрім цього, слід обмежити фізичні навантаження.

Додатково можуть призначатися медикаменти, які мають протизапальний ефект. Загальна тривалість періоду реабілітації – 6-9 місяців. Шви знімаються через 14-21 день після проведення аугментації грудей.

Силіконові імплантати для проведення аугментації грудей

У клініці Анни Бродської використовуються силіконові імпланти від провідних компаній Німеччини, Франції та США. Особливо виділяються імпланти Motiva та Polytech. Вони сертифіковані та мають довічну гарантію.

Вибір імпланту залежить від особистих переваг клієнтки та індивідуальних особливостей організму. На попередній консультації у Анни Бродської Ви зможете визначитися з бажаним розміром імплантів, побачите та відчуєте свої майбутні форми.

Силіконові імпланти Motiva – справжній прорив у естетичній хірургії. Вони мають оптимальну фактуру поверхні, яка запобігає появі силіконового елемента навколо капсули. Крім цього, імпланти Motiva характеризуються унікальною структурою, яка відтворює максимально натуральну форму грудей. Залежно від положення тіла, такі імпланти змінюють форму, автоматично зміщуючи центр тяжіння.

Polytech – один із найнадійніших виробників імплантів для аугментаційної пластики. На кожен імплант діє довічна гарантія. Polytech випускає анатомічні та круглі імпланти різного розміру. Завдяки цьому кожна пацієнтка зможе собі підібрати найбільш вдалий варіант.

Аугментація грудей: протипоказання

Операція не виконується за наявності наступних протипоказань:

  1. Період вагітності та лактації.
  2. Неврози, проблема із психікою.
  3. Захворювання нирок та печінки.
  4. Онкологія.
  5. Цукровий діабет.
  6. Проблеми зі зсідання крові.
  7. Непереносимість наркозу.

У Вас ще залишилися питання? Записуйтесь на консультацію до Анни Бродської.

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд