Блефаропластика верхніх повік ціна операції у Києві у Анни Бродської

Навколо очей шкіра особливо тонка, ніжна та дуже чутлива до різноманітних негативних впливів. Ця зона вирізняється високою активністю м’язів. Саме через це перші вікові зміни в області періорбітальної зони помітні вже у віці 25+. Додають віку та погіршують зовнішній вигляд такі дефекти, як зморшки та в’ялість шкіри, набряклість зони навколо очей, природний птоз повік.

Найефективнішим рішенням вищеописаних проблем залишається блефаропластика. В цій статті ми розглянемо головні особливості проведення блефаропластики верхніх повік.

Блефаропластика верхніх повік: показання

Шкіра в області повік дуже тонка, тому вона з легкістю розтягується. Сама по собі жирова тканина пухка та схильна до появи набряків. Особливо це помітно при наявності проблем з нирками, а також при значних фізичних навантаженнях та недосипанні. Через це утворюється припухлість, шкіра втрачає свою пружність.

Серед основних показань для проведення блефаропластики верхніх повік:

На верхніх повіках проводиться також пластика азіатських очей. Така корекція дозволяє змінити розріз очей представникам монголоїдної раси, приблизивши зовнішній вигляд до європеоїдної раси. Для цього хірург формує складку на повіці та коригує епікантус.

Крім естетичних показань виділяють ще й медичні. Блефаропластика зможе вирішити проблему низького розміщення верхніх повік. Хірургічне втручання також рекомендовано при вивертанні та завороті повік. Зробити блефаропластику верхніх повік Ви зможете в клініці Анни Бродської в Києві.

Особливості проведення блефаропластики верхніх повік

За допомогою блефаропластики можна позбутися від навислої шкіри в області верхніх повік. «Навислі повіки» – це не виключно естетичний, а й медичний дефект. За рахунок важкості повік відбувається поступове погіршення зору, очі починають сильніше втомлюватися.

Майже у 90% випадків в процесі проведення блефаропластики видаляються також надлишки жирової тканини. Таким чином, погляд буде більш відкритим і молодим, обличчя – більш привабливим.

Під час хірургічного втручання спеціаліст робить розріз по природній складці верхніх повік. Таким чином, косметичний шов надійно схований. Корекція повік при наявності відповідних показань може проводитись одночасно з усуненням вродженої патології птозу повік. Також може проводитись комплексна операція – поєднання верхньої та нижньої блефаропластики.

Форма та розташування брів, посадка очей, особливості природних складок шкіри – дуже важливо, щоб пластичний хірург враховував всі нюанси в процесі проведення блефаропластики.

Майстерність Анни Бродської та її професійної команди дозволяє провести верхню блефаропластику бездоганно. Під час пластичної операції Анна Бродська використовує найтонший шовний матеріал. Пластичний хірург накладає шви філігранно, ніяких рубців не залишається.

Період реабілітації

Знаходження пацієнта в стаціонарі клініки залежить від того, який вид наркозу використовувався. Анна Бродська використовує седацію (введення седативних препаратів внутрішньовенно).

Шви, як правило, хірург знімає через 4-5 днів. В середньому період реабілітації займає 2-3 тижні. Ніяких спеціальних препаратів після проведення верхньої блефаропластики не призначають. Для прискорення процесу загоєння додатково можуть призначати фізіотерапевтичні процедури.

Серед обмежень періоду реабілітації: заняття спортом, відвідування лазні, басейну, солярію, косметологічні процедури в області обличчя.

Верхня блефаропластика: протипоказання для проведення

Абсолютними протипоказаннями для проведення верхньої блефаропластики являються:

  1. Онкологія.
  2. Період вагітності та лактації.
  3. Цукровий діабет.
  4. Патології очей.
  5. Захворювання крові.
  6. Артеріальна гіпертензія.
  7. Протікання в організмі запальних процесів.
  8. Підвищений тиск.


Вартість верхньої блефаропластики в Києві

Вартість верхньої блефаропластики залежить від наявної проблеми. Ціна операції на момент написання статті складає від 1000 €. Ознайомитись з актуальною вартістю процедури Ви зможете на головній сторінці мого сайту https://annabrodskaya.com/.

Переваги верхньої блефаропластики

Завдяки сучасним методикам корекції області верхніх повік можна позбавитися від більшості вікових змін та візуально помолодшати. В результаті погляд стає більш відкритим та свіжим.

Пластика повік – чудова можливість досягти свого естетичного ідеалу. Записуйтесь на блефаропластику верхніх повік. Анна Бродська зробить все необхідне для того, щоб Ваше відображення в дзеркалі не переставало Вас радувати.

Змініть своє життя на краще!

Теги:

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд