Ліпосакція стегон Vaser у Києві. Ціна ліпосакції стегон у м. Київ

Анна Бродська пропонує своїм пацієнтам найсучасніші методи покращення фігури. Серед них – ліпосакція стегон за допомогою апарату Vaser. Ця процедура дозволить прибрати надлишки  жиру без використання методів радикального хірургічного втручання. Дуже популярним напрямком являється ліпосакція стегон. Ця процедура стане ідеальним рішенням як для жінок, так і для чоловіків.

Кому показана ультразвукова ліпосакція стегон?

Ультразвукова ліпосакція допоможе розв’язати  проблему локальних відкладень жиру в зоні стегон. Головне показання для проведення процедури – бажання самого пацієнта. Анна Бродська підходить до цього питання дуже серйозно. На попередній консультації пластичний хірург зробить висновок стосовно того, чи насправді потрібна ультразвукова ліпосакція. При цьому буде обов’язково врахована думка самого пацієнта. Ультразвукова ліпосакція стегон показана при наявності:

 • Целюліту.
 • Ліпом та жировиків.
 • В’ялої шкіри в області стегон.
 • Горбистості на шкірі.

Ліпосакція стегон стане ідеальним варіантом для людей, у яких відсутнє ожиріння. Процедура допоможе значно зменшити кількість підшкірного жиру. Дуже важливо, щоб шкіра мала достатню еластичність і могла повернутися до свого нормально стану, не була в’ялою.

Які особливості має ультразвукова ліпосакція стегон?

Ультразвукова ліпосакція стегон дозволяє забрати зайві жирові відкладення як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні стегна. Найчастіше пацієнти хочуть позбутися  відкладень жиру на зовнішній поверхні стегон, тобто, від дефекту «галіфе». За допомогою дієт та вправ позбавитись від цього дефекту практично неможливо. Надлишки клітин жиру на внутрішній частині верхньої ділянки стегон доставляють ряд незручностей, особливо, влітку.

На попередній консультації Анна Бродська визначить, що саме викликало дефект у вигляді целюліту. Це можуть бути надлишкові відкладення жиру, велика кількість м’язової тканини та ін. Після проведення ультразвукової ліпосакції стегон при умові правильного харчування та помірного фізичного навантаження отриманий результат зберігається на все життя.

Ультразвукова ліпосакція Vaser проводиться наступним чином: через маленький прокол хірург вводить провідник. Саме він забезпечує вплив хвиль ультразвуку на жирову тканину в діапазоні 40-70 кГц. Це призводить до утворення вільних жирних кислот та гліцерина. Після цього в прокол вводиться порожниста трубка. Її функція – аспірація кінцевих метаболітів.

Ультразвукова ліпосакція не завжди проводиться за допомогою проколів на шкірі. Ультразвук в цьому випадку діє через шкірний покрив. Одночасно з цим відбувається метаболізація зруйнованого жиру в печінці. Із організму він виводиться природним способом.

Як проходить реабілітація після ліпосакції стегон?

Перші результати ліпосакції стегон Ви зможете оцінити одразу після проведення процедури. З часом він  буде тільки наростати, тобто, має пролонгований ефект.

Відразу після ультразвукової ліпосакції стегон можлива болючість, невелика набряклість, гематоми. Ці явища являються абсолютно природними і через деякий час проходять самостійно. Якщо після процедури на проколи накладалися шви, через 7-10 днів їх знімають.

Серед обмежень періоду реабілітації:

 • Обов’язкове використання компресійної білизни.
 • Фізичні навантаження та заняття спортом.
 • Відвідування сауни, засмаги, лазні.

Кому протипоказано проведення ліпосакції стегон?

Серед абсолютних протипоказань для проведення ліпосакції стегон:

 1. Цукровий діабет.
 2. Гіпертонія.
 3. Онкологія.
 4. Епілепсія.
 5. Проблеми зі згортанням крові.
 6. Загострення системних хвороб.

Ультразвукова ліпосакція стегон призначається тільки після того, як буде вивчено анамнез пацієнта та результати лабораторних досліджень: аналізи сечі, крові, флюорографія, ЕКГ.

Які переваги має ліпосакція стегон?

Ультразвукова ліпосакція ефективно коригує контури стегон. Видалені скупчення жиру не повертаються. Головна умова – пацієнт має слідкувати за своєю вагою, правильно харчуватися, займатися спортом. Після періоду реабілітації ніякі сліди втручання непомітні.

Записуйтесь на консультацію до Анни Бродської!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд