Силіконові груди 3 розміру – ціна операції зі збільшення грудей

Коли жінка приймає рішення про збільшення грудей – це лише перший крок для досягнення поставленої мети. Їх доведеться зробити щонайменше кілька – від вибору клініки пластичної хірургії до проходження медичного обстеження перед збільшенням грудей. Також велике значення має вибір розміру та форми імпланту. Якщо Ви відповідально підійдете до цього питання, зможете отримати ефект, якого прагнете. Це гарні груди, які не тільки виглядають привабливо, але і натурально. Правильно підібрані імпланти природно виглядатимуть і відчуватимуться.

Переваги сучасних імплантів

Перед тим, як розпочати вибір розміру та форми грудних імплантів, слід ознайомитися з основними характеристиками сучасних силіконових ендопротезів:

  • Міцність

Оболонка ендопротезу може зруйнуватися тільки у випадку, коли йдеться про сильний механічний вплив. Така ситуація найчастіше спостерігається при серйозних травмах грудної клітки. Навіть у цій ситуації ризики для здоров’я у процесі ушкодження імпланту малоймовірні.

  • Високий профіль безпеки

Імпланти, що використовуються в сучасній пластичній хірургії, не мають у своєму складі будь-яких токсичних речовин. Навіть у разі випадкового ушкодження ендопротезу жодних ризиків для здоров’я немає. Гель, що створює необхідний обсяг, межі оболонки імпланта не виходить.

  • Естетика

Силіконові груди після завершення періоду відновлення нічим не відрізнятимуться від натуральних.

  • Біосумісність

Сучасні імпланти складаються з матеріалів, які викликають в організмі пацієнта ускладнень запального характеру чи відторгнень.

Відсутність ризиків – поєднання високої кваліфікації пластичного хірурга, якості ендопротезів, обладнання та інструментів, що використовується.

Вибір правильного розміру імпланту

Найчастіше перед тим, як йти на консультацію, жінка вже знає, який розмір імпланту хоче мати. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Тому, давайте розберемося, як правильно підібрати розмір імпланта?

  Наприклад, якщо обсяг імпланту 300 мл, груди можна збільшити на 1,5 розміри. Тобто, з маленької чашки після операції може вийти повна красива С. У свою чергу 400 мл імпланту дозволить збільшити груди на 2,5 розміри, тобто, з розміру В вийде повна D. Визначити, який розмір грудей підійде конкретно Вам, можна буде лише на попередній консультації. У цьому враховуються такі чинники, як пропорції тіла загалом.

Також пластичні хірурги відзначають таку особливість: для корекції часто використовують імпланти різного розміру. Пов’язано це з особливостями скелета, які можуть спровокувати, наприклад, брак вітаміну D.

Візуальні відмінності грудей пов’язані не з різним обсягом залозистих тканин та жирового прошарку, просто молочні залози можуть бути розташовані на різних рівнях. Головне завдання хірурга в цьому випадку – позбутися візуальної асиметрії. Це можна зробити з використанням імплантів різних профілів. Наприклад, один імплант може бути середнього, другий високого профілю. Вибір форми та розміру імпланту – завдання пластичного хірурга. Анна Бродська допоможе Вам обрати найбільш оптимальний варіант силіконового ендопротезу. Головні фактори, які при цьому бере до уваги пластичний хірург – природність та гармонійність отриманого результату.

Підбір ідеального імпланту здійснюється на основі наступних факторів:

  1. Зростання пацієнтки.
  2. Ширина грудної клітки пацієнтки.
  3. Візуалізація за допомогою 3-D моделювання.
  4. Побажання пацієнтки.

Все це дозволить підібрати імплант для кожного конкретного випадку.

Ціна операції зі збільшення грудей

Вартість операції формується з урахуванням різних чинників, серед яких: вид, тип, якість імпланта; кваліфікація пластичного хірурга; обладнання, розхідники та ін. Дізнатися ціну операції можна по одному з контактних телефонів або через форму зворотного зв’язку на головній сторінці сайту https://annabrodskaya.com/.

Записуйтесь на консультацію сьогодні!

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд
Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд