Пластична хірургія у 2022 році

З кожним роком пластична хірургія стає все більш затребуваною. Заповітна мрія більшості сучасних людей – виглядати молодшою за свої роки. На жаль, вік бере своє – утворюються брилі, опливає обличчя, з’являється «друге підборіддя», втрачають пружність груди та живіт.
Бьюті-індустрія дозволяє як жінкам, так і чоловікам усунути дефекти обличчя і тіла, а також підкреслити свою індивідуальність. Про тренди пластичної хірургії у 2022 році розповість Ганна Бродська – один із провідних експертів у галузі естетичної та реконструктивної хірургії.

Одним із трендів пластичної хірургії у 2022 році є курс на природність. Максимально гармонійні форми тіла повернулися до модних віянь. Запити на пухкі губи або груди великого розміру залишилися в минулому. Сьогодні більш затребуваними є: стрункі ноги, плоский живіт, пружні сідниці, бездоганні риси обличчя. Найчастіше пацієнти прагнуть зберегти природну красу, відкоригувавши невеликі вади.

Найпопулярніші пластичні операції у 2022 році

Серед найпопулярніших пластичних операцій 2022 провідні місця займають:

Кому підійде абдомінопластика?
Зазвичай пластика живота проводиться пацієнтам, які мають зайва тканина животі. Найчастіше це наслідок післяпологових чи вікових змін. Якщо є діастаз (тобто, розходження прямих м’язів живота), хірург його ушиває. В результаті можна отримати рівний красивий животик. Рубець захований у зоні бікіні і через деякий час стає непомітним.
Доповненням до абдомінопластики при надлишку жиру може стати ліпосакція.

Особливості абдомінопластики

Абдомінопластика проводиться під загальним наркозом. Слід зазначити, що це не метод схуднення. Під час операції хірург видаляє надлишок м’яких тканин, а не жир. Якщо жінка найближчим часом планує вагітність, краще операцію запланувати після пологів. Остаточний результат абдомінопластики можна буде оцінити вже за півроку.

Кому підійде?

Мамопластика – широке поняття. Воно включає не тільки встановлення імплантів, а й підтяжку, зменшення молочних залоз, корекцію ареол та ін.
Це ідеальний варіант для жінок, незадоволених розміром, зовнішнім виглядом та формою молочних залоз. Також на консультацію до пластичного хірурга приходять і чоловіки, які зіштовхнулися із проблемою гінекомастії – збільшеної грудної залози.

Особливості мамопластики:

Мамопластика проводиться під загальним наркозом. Дозування та препарати підбираються в індивідуальному порядку. Техніка проведення оперативного втручання залежить від бажаного результату та анатомічних особливостей пацієнта. Результат маммопластики можна буде оцінити за півроку.

Кому підійде блефаропластика?

Сучасні технології проведення блефаропластики дозволяють зберегти природні контури повік, вашу індивідуальність. Таким чином, погляд стає молодшим і виразнішим.
Блефаропластика підходить пацієнтам різних вікових категорій, особливо це ідеальний варіант для тих, хто досяг віку 40+.

Особливості блефаропластики:

Процедура проводиться під місцевою анестезією у поєднанні із внутрішньовенною седацією. До звичного життя пацієнти можуть повертатися вже за тиждень після проведення операції. Отриманий результат у середньому триває 7-10 років.

Запорука успіху сучасної пластичної операції:

Для досягнення максимально естетичного результату віддаю перевагу тим маніпуляціям, після яких не залишається слідів хірургічного втручання. Головне моє завдання – приховати сліди пластичної операції, залишивши при цьому лише видимий позитивний ефект. Таким чином, малоінвазивний спосіб проведення сучасної пластичної операції завжди перемагає традиційну пластичну операцію, яка супроводжувалася великими розрізами та тривалою реабілітацією.
Якщо раніше пластичні хірурги усунули наявні проблеми точково, на сьогоднішній день фахівці оцінюють зовнішність пацієнтів загалом.

Записуйтесь до мене на консультацію! Я підберу для Вас самий оптимальний варіант пластики!

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *