Верхня та нижня блефаропластика. Пластика повік у м. Київ

Людство залишається безсилим перед процесами старіння, проте, в сучасній медицині є безліч методів, які ефективно усувають і маскують його видимі ознаки. У випадках, коли шкіра сигналізує про виснаження та втому, на допомогу приходять косметологи та пластичні хірурги. Наприклад, вік додає ефекту втомлених очей. Синяки під очима, шкіра, що обвисла, жирові грижі – всі ці проблеми можна вирішити за допомогою блефаропластики. Завдяки сучасним малоінвазивним методам виразний і свіжий погляд можна повернути без будь-яких хворобливих відчуттів та максимально оперативно.

Верхня та нижня блефаропластика: у яких випадках призначається?

Блефаропластика – пластична операція, яка дозволяє видалити надмірну кількість жирової тканини та шкіри. За допомогою цієї пластичної операції можна позбутися набряків, прибрати мішки під очима, «відчинити» очі. На сьогоднішній день пластику століття можна назвати лідером рейтингу сучасної естетичної та реконструктивної пластики.

Шкіра в області повік – тонка та ніжна. Саме тому зміни в ділянці очей можна назвати першим дзвіночком процесу старіння. В’ялість шкіри, зморшки, мішки під очима можуть з’явитися вже після 25 років.

Види блефаропластики

Залежно від бажаного результату та поставлених завдань пластичний хірург запропонує один із варіантів проведення блефаропластики:

Хірургічне втручання у верхніх століттях. Хірург робить розріз по природній складці століття, січу зайву жирову тканину, шкіру, формуючи, тим самим, верхню повіку.

Розріз виконується за кон’юнктивою чи під лінією зростання нижніх вій. За допомогою пластичної операції можна усунути провисання шкіри та її в’ялість. Крім того, вдається приховати виражені сльозові борозни.
Період реабілітації – нетривалий, після завершення його сліди хірургічного втручання практично непомітні.

Дозволяє одночасно коригувати верхні і нижні повіки. Дане хірургічне втручання дозволяє досягти цілісного та максимально завершеного результату.

Дозволяє вирішити наявні проблеми на основі видалення гриж та жировиків через спеціальні проколи, розташовані на слизовій оболонці. В результаті операції шрамів не залишається, шкіра нітрохи не торкається, слизова гояться набагато швидше.

Кантопластика – різновид блефаропластики, яка дозволяє змінити наявний розріз очей (тобто створюється ефект «азіатських» очей).

Кантопексия – технологія, спрямовану підняття зовнішніх куточків очей зі своїми подальшої фіксацією у потрібному положенні.

Технологія проведення блефаропластики

Пластичний хірург за допомогою спеціального маркеру наносить розмітку. З цієї розмітки будуть проводитися розрізи. Під час проведення блефаропластики пластичний хірург контролює симетричність ліній, забезпечуючи тим самим бездоганний естетичний ефект.

Операція проводиться під місцевою чи загальною анестезією. За попередньо нанесеною розміткою хірург здійснює надріз. Шкіра відокремлюється від волокон м’язів, відбувається висічення та видалення наміченого шкірного покриву. Наступний етап – перерозподіл жирової тканини. На завершальному етапі хірург накладає мікрохірургічні шви та спеціальну стерильну пов’язку.

Період реабілітації після блефаропластики

Щоб період реабілітації пройшов максимально швидко та безболісно, слід дотримуватись наступних рекомендацій:

Також спочатку після проведення блефаропластики слід носити сонцезахисні окуляри і використовувати крем з високим фактором SPF. Для відновлення організму досить кілька місяців.

Переваги блефаропластики

Блефаропластика – добре відпрацьований та популярний у всьому світі метод естетичної хірургії. Анна Бродська під час проведення хірургічного втручання використовує інноваційне обладнання, яке підтвердило свою безпеку та ефективність.

Записуйтесь на попередню консультацію!

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд