Як прибрати живіт після пологів: ціна на абдомінопластику у Києві

Перепробували більшість популярних дієт? Тренуєтесь декілька разів на тиждень, але не отримали бажаного результату? Мрієте про струнку талію та підтягнутий живіт?

На жаль, спорт та правильне харчування – не панацея від всіх недосконалостей. Наприклад, велику кількість шкіри після вагітності можна прибрати за допомогою пластичної операції – абдомінопластики.

Абдомінопластика (підтяжка живота або «tummy tuck») – пластична операція, яка допоможе повернути пружність та стрункість області живота. Це один з найважливіших та найпопулярніших напрямків професійної діяльності пластичного хірурга Анни Бродської.

Абдомінопластика – об’ємна операція. Вона потребує від пластичного хірурга найвищої майстерності, а від клініки пластичної хірургії – наявності операційної, оснащеної обладнанням нового покоління. Все це Ви знайдете в клініці Анни Бродської.

Основні показання для проведення абдомінопластики

Абдомінопластика дозволить розв’язати наступні проблеми:

В більшості випадків абдомінопластика здатна вирішити проблеми, з якими жінки зіштовхуються після вагітності та пологів. Це пов’язано з тим, що під час вагітності шкіра в області живота втрачає свою еластичність. Через деякий час це призводить до утворення шкірного «фартуха» та численних розтяжок.

Завдяки абдомінопластиці відтворюються природні контури тіла. Також можна усунути розтяжки, прибрати надлишок шкіри, відновити каркас із м’язів, зробити область живота більш привабливою.

Абдомінопластика: особливості проведення

Варіант проведення абдомінопластики залежить від наявної проблеми. Якщо зміни стосуються виключно передньої стінки живота і вони незначні, достатньо мінімального хірургічного втручання, тобто, міні-абдомінопластики. В такому випадку пупок не переміщується.

Пластичний хірург просто видаляє надлишки шкіри та жирових відкладень. Наступний етап – підтяжка шкіри. Таким чином, живіт буде виглядати максимально природно.

В складніших випадках знадобиться повна абдомінопластика з вертикальним чи горизонтальним розрізами на передній стінці живота. Також абдомінопластика може супроводжуватися ліпосакцією жирової тканини, ліфтингом, перенесенням пупка на нове місце. Важливо: абдомінопластику можна поєднувати з видаленням гриж та зміцненням слабких м’язів передньої стінки живота.

Тривалість абдомінопластики складає від 1 до 4-х годин. Все залежить від наявної проблеми і обсягів операції. Абдомінопластика проводиться виключно під загальним наркозом.

Період реабілітації після абдомінопластики

Реабілітаційний період після абдомінопластики живота переважно залежить від того, який варіант хірургічного втручання застосовувався.

Після абдомінопластики пацієнтка декілька днів знаходиться в стаціонарі клініки. Через тиждень потрібно повторно з’явитися на огляд, хірург знімає шви. Протягом 5-6 тижнів пацієнтка повинна носити спеціальну компресійну білизну. Вона мінімізує інтенсивність больового синдрому, запобігаючи, тим самим, появі набряклості в області живота.

Обмеження періоду реабілітації:

  • Фізичні навантаження.
  • Відвідування сауни, басейну, солярію.

Після завершення періоду реабілітації рекомендується дотримуватися правильного харчування та займатися спортом. Для прискорення відновлення після операції рекомендовані LPG та лімфодренажний масаж.

Протипоказання для проведення абдомінопластики

Хірургічне втручання не проводиться при наявності наступних протипоказань:

  1. Онкологія.
  2. Період вагітності та лактації.
  3. Хронічні захворювання.
  4. Проблеми зі згортанням крові.
  5. Тромбофлебіт.
  6. Загострення хронічних захворювань.
  7. Серйозне ожиріння.

Індивідуальні протипоказання визначаються на попередній консультації у пластичного хірурга.

Вартість абдомінопластики в Києві

Вартість абдомінопластики живота в клініці Анни Бродської складає від 4000 €. Ціна вказана на момент написання статті. Актуальну вартість Ви зможете в один клік. Для цього варто натиснути на вкладку «дізнатись ціну».

Переваги абдомінопластики

Об’єктивно оцінити нові пропорції та форму живота можна вже через три місяці. Цього часу достатньо для того, щоб повністю зникла післяопераційна набряклість. Якщо шви після абдомінопластики помітні, через півроку-рік від них можна позбавитись за допомогою лазерного шліфування.

Завдяки індивідуальному підходу до кожної пацієнтки і високій кваліфікації Анни Бродської та співробітників її клініки вдається досягти чудових результатів.

Записуйтесь на попередню консультацію до Анни Бродської! Абдомінопластика дозволить не тільки досягнути бажаного естетичного поліпшення, а й повернути впевненість в собі та покращити самопочуття.

Теги:

Поділіться інформацією:

Види та способи пластики

Які послуги я пропоную?

Класична та апаратна пластична хірургія – це моє натхнення!

612x6122
Фейс ліфт

Фейс ліфт

Пластична хірургічна операція з підтяжки нижньої третини обличчя

blefaro_1
Верхня блефаропластика

Верхня блефаропластика

Хірургічна блефаропластика верхніх повік

02
Нижня блефаропластика

Нижня блефаропластика

Хірургічна пластика нижніх повік

Screenshot_9
Morpheus всього обличчя

Morpheus всього обличчя

Апаратна хірургія Morpheus всього обличчя

Screenshot_3
Morpheus низ обличчя

Morpheus низ обличчя

Апаратна хірургія нижньої третини обличчя

Screenshot_11
Morpheus обличчя, шиї та декольте

Morpheus обличчя, шиї та декольте

Апаратна хірургія Morpheus обличчя, шиї та декольте

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота

Апаратна підтяжка BodyTite + HD ліпосакція усього живота

oqQilj9lL1v4
Ліпосакція стегон

Ліпосакція стегон

Апаратна підтяжка бедер та їх HD ліпосакція

Screenshot_16
Ліпосакція боків

Ліпосакція боків

Апаратна підтяжка боків на Morpheus та HD ліпосакція

lob
Підтяжка чола та брів

Підтяжка чола та брів

Ендоскопічна підтяжка верхньої третини обличчя

61b1e25b69f20
Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя

Хірургічна ліпосакція та підтяжка підборіддя

Screenshot_18
Брахіопластика (пластика рук)

Брахіопластика (пластика рук)

Хірургічна підтяжка обвислої шкіри рук

Забронюйте зараз

Запишіться на візит

Дорогі мої клієнти, та ті хто тільки планує ними стати, чекаю Вас на безкоштовну консультацію або операцію в мої робочі дні та часи:

Пн - Пт
Сб - Нд